etohum nedir?

 

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen genç girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan platformdur.

Başvuru yapanlar arasından seçilecek uygun 30 aday/ekip internet girişimciliği eğitimi alacak, iş planlarını hazırlarken koçluk ve yönlendirme yapılacak, hazırladıkları internet girimciliği iş planlarını bireysel, kurumsal yatırımcı ve şirketlere sunmaları sağlanacaktır.

İnternet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini / yeni girişimi kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan herkes etohum’a başvuru yapabilir.

Ağustos 2008′den Mayıs 2009′a kadar sürecek olan süreçte internet girişimcisi olmak isteyenlere yeni işe başlama eğitimiyle uygun girişimcilik ortamının sağlanması ve iş planlarının yatırımcı olabilecek şirket, kişi, yatırımcılar tarafından değerlendirilmesini sağlayacak bir ortamın sağlanması amaçlanmaktadır. devamı »

Planlanan Takvim

  • Haziran 2008 etohum’un başlatılması
  • Temmuz – Ekim 2008 etohum destekleyenlerin, yönetimin belirlenmesi
  • Ağustos etohum’a başvuruların alınmaya başlanması
  • Eylül 2008 – Ocak 2009 Üniversitelerde internet girişimciliği panelleri düzenlenmesi
  • Programın devamı için buraya tıklayınız »

Nasıl olacak?
etohum projesi 2008 yazında başlamıştır. 2008 Eylül ayından itibaren Ocak 2009’a kadar üniversitelerde, şirketlerde ve diğer ortamlarda.. devamı »
Nasıl başvurabilirim?
etohum projesine girişimciler kişisel / ekip olarak başvuru yapabileceklerdir. Ocak ayına kadar başvuru yapanlarla birebir görüşmeler.. devamı »
Kimler katılabilir?
etohum projesine internet konusunda bilgisi / fikri olan kendi internet şirketini kurmayı planlayan tüm girişimciler katılabilir.. devamı »

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s