MEYVASUYU

> cam sisede almakta fayda var
>
> Meyve sularindan en az katki maddesi icereni, ama korkunc gorunuyor…
>
> Arkadaşlar resimlerdeki yaratık DİMES Meyve suyunun içinden çıktı ve
> yetkililerle temasa geçtim ve aldığım sonuç şu.
>
> Çok doğaldır panik yapmayın bu küftür dendi…
>
> Meyve suyundaki küfü görsün diye herkese göndermek istedim…

YUKARIDA OKUDUĞUNUZ HABERİN YALAN OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN .
YUKARIDAKİ BANA GELEN MAİLLE İLGİLİ DİMESİN AÇIKLAMASINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM.
Değerli Tüketicimiz;
Öncelikle firmamız Dimes’e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her türlü bilginin bizi daha da iyiye götürdüğünü biliyor, desteğiniz ve geri bilgilendirmeniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz.
Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili firmamız hakkında çıkartılan ve yayılan yanlış haberleri üzülerek takip etmekteyiz.
Bu konudan haberdar olur olmaz, söz konusu ürünün, derhal tarafımıza teknik incelenmesi yapılmak üzere iletilmesini ilgili tüketiciden ısrarla rica etmiş olmamıza rağmen, söz konusu ürünün incelenmek üzere tarafımıza verilmeyeceği bildirilmiş ve verilmemiştir.
Ürünün incelenmek üzere tarafımıza verilmemiş olması ve tüketicinin de elinde hiçbir inceleme sonucu veya tasdikli yasal kanıtı olmadan, konusu geçen yazıyı yazıp, internet ortamında yayması, haberin firmamızı ve markamızı karalamak üzere çıkartıldığını göstermektedir.
Bu haberi yapan ve internette yayan tüketici hakkında hukuki ve cezai işlemler başlatılmıştır.
Bilindiği üzere, firmamız ürünleri hiçbir katkı maddesi içermez. Ürünlerimizin kapağı açıldığında veya ambalajı herhangi bir nedenle deforme olduğunda, ürünlerimiz hava ile temasa geçmekte ve o andan itibaren mikroorganizmalarla karşı karşıya kalmaktadır. Ürünlerimiz, kapağı açılmadığı takdirde son kullanım tarihine kadar tazeliğinden ve lezzetinden hiç değer yitirmeden korunabilmektedir. Kapağı açıldığı andan itibaren ise, ürünlerimiz hiçbir katkı maddesi içermediği için, buzdolabında muhafaza edilmeli ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir ki bu uyarı tüm ambalajlarda belirtilmektedir.
Dimes olarak 50 yıldır ‘Soframıza koymayacağımız meyveyi işlemeyiz ve çocuğumuza içirmeyeceğimiz ürünü üretmeyiz’ prensibiyle tüketicilerimize her zaman en iyisini, en kalitelisini ve en sağlıklısını sunmak için çalışıyor ve son teknolojiyle donanmış modern tesislerimizde üretim yapıyoruz.
Dünya standartlarında üretim yapan Dimes, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip bulunmaktadır. Bu standartlara uyumluluk uluslararası bir şirket olan DNV (Det Norske Veritas) kuruluşu tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s